Zapowiedzi wydawnicze: Ullenka – ZDROWIE W GŁOWIE / Wydawnictwo Luna

0
215

Odżywianie przez świadome gotowanie – to właśnie proponuje Ullenka.
Ta książka to kompendium wiedzy i baza przepisów dla wszystkich, którzy szukają sposobu na trwałą zmianę, a nie jedynie diety.

ZDROWIE W GŁOWIE to kontynuacja bestsellera ZIELONY SEKRET ZDROWIA,
który podbił serca tysięcy czytelników. Jest odpowiedzią na setki zapytań sympatyków autorki o więcej porad i przepisów kulinarnych. Twoje zdrowie zaczyna się w twojej głowie!

Epidemia złego stanu zdrowia skłania nas do zastanowienia się nad naszym jedzeniem i ponownego nauczenia się jak naprawdę odżywiać się w sposób korzystny dla nas i naszego otoczenia.

Proste rozwiązania są zawsze najlepsze. I taka właśnie jest kuchnia Ullenki – prosta, zdrowa, a jednocześnie niezwykle kreatywna!

ZDROWIE W GŁOWIE to propozycja odżywiania przez świadome gotowanie. Duża dawka wiedzy dotycząca wyboru i łączenia produktów, które mają korzystny wpływ na zdrowie, siedem zielonych wskazówek zdrowego życia, i ogromna baza przepisów na pyszne dania, które korzystnie wpłyną na organizm!

W książce znajduje się ponad 100 przepisów, propozycje jadłospisu oraz materiały na temat łączenia pokarmów, które stanowią alfabet żywieniowy.

Ullenka pokazuje, jak poprawnie łączyć ze sobą składniki pokarmowe i odpowiada na pytanie dlaczego jest to takie ważne i kiedy skutecznie działa.

Wiedza, którą Ullenka przekazuje w książce „Zdrowie w głowie”; poszerzy świadomość czytelników na temat własnego ciała i umysłu. Książka jest też gotowym, zawsze dostępnym pod ręką zbiorem receptur na każdą okazję.

To 352 strony fantastycznych przepisów i solidnej dawki wiedzy o świadomym odżywianiu!

Kim jest Autorka?

Ullenka znana jest z mediów społecznościowych. Dzieli się pasją do zdrowego odżywiania, podróży i natury. Kobieta zaczęła interesować się tematem żywienia przez zdrowotne problemy swoich dzieci, a dzisiaj setki tysięcy ludzi uczą się od niej, w jaki sposób zmienić myślenie o jedzeniu i odzyskać zdrowie.