Zapowiedzi wydawnicze: „Na wieki wieków korpo”, KARO M. NOWAK / Wydawnictwo Spisek Pisarzy

0
448

Historia o tym, jak Mateusz, praktykant w wielkiej korporacji, idzie po papier do drukarki, w efekcie czego ginie kilkanaście osób, kilkaset jest rannych, upada jeden z warszawskich biurowców, a świat wjeżdża na ostatnią prostą ku Sądowi Ostatecznemu.

Zacznijmy jednak od początku. Z firmy giną ludzie – ale nie w jakiś zwyczajny sposób, rzucając wszystkim i uciekając w Bieszczady. Nie, znikają całkowicie i nikt nawet nie pamięta, że istnieli. Zupełnym przypadkiem – a może nadprzyrodzonym zrządzeniem losu – w sytuację wikła się zawalony pracą zespół marketingu. Spece od dowożenia targetów oraz nadążania za dedlajnami nagle stają przed zagadką wziętą z zupełnie innej rzeczywistości. Takiej, w której duchy i upiory to rzecz zupełnie normalna, a czary i uroki powinny być przyjmowane jako część racjonalnej kalkulacji.

Brawurowy debiut i pierwszy tom serii urban fantasy, który bezczelnie traktuje konwencje, za nic ma autorytety i nie bierze jeńców. Nie przyjmujemy zwrotów, jeśli umrze twoja ulubiona postać. Nie doczekasz się odszkodowania za obrazę uczuć religijnych. Czytasz na własną odpowiedzialność!

KARO M. NOWAK – Niebinarna (Agender) osoba AFAB, przez 20 lat związana z warszawskimi korporacjami. Przeszła całą drogę od juniora do heada. Dziś realizuje się poza strukturami pisząc książki, służąc kotom i edukując o byciu enby na tiktoku. Wychowana w Twierdzy Modlin, co stanowiło swoiste przygotowanie do życia w korpo i napisania tejże powieści.