Zapowiedzi Wydawnicze. „Baśnie o przemianach”, Sylwia Dec. E-book

0
334

 

O e-booku:

“Baśnie o Przemianach” to 7 magicznych historii o kobietach, które musiały uporać się ze zmianą. 

Spotkacie tam Kartografkę, której mapy zawodzą. Łowczynię, która odkrywa, że poluje sama na siebie. Zbrojmistrzynię, która traci swój oręż. Zajrzycie do warsztatu Stworzycielki Światów i przekonacie się, z kim może zaprzyjaźnić się Zmiana. 

Każda z tych historii powstała jako próba poradzenia się z kryzysem i zrozumienia, że pewne procesy są w porządku – a zmiana, choć budzi strach i trzęsie fundamentami codzienności, to jednak może przynieść coś dobrego. Każda opowieść poprowadzona jest w baśniowej konwencji, która pozwala na łagodne eksplorowanie symboli i metafor. W e-booku znajdziecie także ilustracje stworzone przez Autorkę, które nadają tekstom dodatkowego uroku i kontekstu.

Poza e-bookiem, dostępny jest także workbook “Baśnie o Przemianach. Zeszyt poszukiwań”. Znajdziecie w nim 7 ilustracji z e-booka w wersji do samodzielnego pokolorowania i 21 pytań do samodzielnej pracy i refleksji. Z nimi będziecie mogli poszukać swoich zbroi, odkrywać ogrody swoich myśli czy też znaleźć mapy swojej codzienności – pytania bowiem wykorzystują metafory i symbole z “Baśni”.

Autorka, Sylwia Dec, z wykształcenia jest arteterapeutką, a z serca pisarką – i te dwa żywioły splotły się ze sobą w „Baśniach”. Dzięki temu historie Kartografki, Zbrojmistrzyni czy Łowczyni zostaną z Wami na wiele, wiele wieczorów – jako opowieści i inspiracje do poszukiwa

O Autorce

Nazywam się Sylwia i kocham tworzyć światy. Jestem pisarką, copywriterką oraz arteterapeutką. Najczęściej piszę fantastykę, bo wierzę, że fantastyczne opowieści są jak lustra, które pokazują małe i wielkie prawdy – o nas, o naszym życiu i o naszych sercach.

Stworzyłam zbiór opowiadań o kosmicznym weterynarzu „Za siedmioma światami”. Pracuję nad serią fantasy, opartą o uniwersum miasta Veira, które zbudowałam sama od podstaw. To zdecydowanie mój ukochany pisarski projekt – tajemniczy Lakeri Mosa towarzyszy mi od wielu lat, a jego przygody wywołują ciarki nie tylko na mojej skórze. 

Dzielę swoje twórcze życie z innymi Pisarkami i jest to największa magia, jak przytrafiła się w moim życiu. A gdy nie piszę – głaszczę swoje cztery koty, rysuję swoje światy albo włóczę się po szkockich bezdrożach.

Znajdziesz mnie: 

– na moim instagramie @autorka_sylwia_dec

– na mojej stronie: www.sylwiadec.pl

– na spotify: Sylwia Dec Czyta