Trump nie przyznaje się do winy w sprawie dokumentów federalnych, wycofuje się z kampanii / Jacob FischIer

0
234
Fot. Były prezydent USA Donald Trump macha ręką podczas wizyty w kubańskiej restauracji Versailles po tym, jak pojawił się w celu postawienia go w stan oskarżenia 13 czerwca 2023 r. W Miami na Florydzie. Trump nie przyznał się do 37 zarzutów federalnych, w tym posiadania dokumentów bezpieczeństwa narodowego po opuszczeniu urzędu, utrudniania i składania fałszywych zeznań. (Zdjęcie: Alon Skuy/Getty Images)
[Jak dowiadujemy się z polskich portali, Sędzia federalna Aileen Cannon wyznaczyła we wtorek datę rozpoczęcia procesu w sprawie przetrzymywania niejawnych dokumentów przez Donalda Trumpa na 14 sierpnia. Według komentatorów termin prawdopodobnie zostanie jeszcze przełożony na później.
Sądzimy, że Czytelników WOBEC mogą zainteresować bliżej okoliczności tego procesu. W tym celu postanowiliśmy skorzystać z materiału platformy The Alaska Beacon
The Alaska Beacon to niezależna, bezpartyjna organizacja informacyjna, której celem jest łączenie mieszkańców Alaski z ich rządem stanowym. Dziennikarze tej platformy rzetelnie i odważnie informują o ludziach i interesach, które determinują politykę państwa.
Redakcji The Alaska Beacon dziękujemy w imieniu własnym i naszych Czytelników.
                                      Redakcja WOBEC]

 

Były prezydent USA Donald Trump macha ręką podczas wizyty w kubańskiej restauracji Versailles po tym, jak pojawił się w celu postawienia go w stan oskarżenia 13 czerwca 2023 r. W Miami na Florydzie. Trump nie przyznał się do 37 zarzutów federalnych, w tym posiadania dokumentów bezpieczeństwa narodowego po opuszczeniu urzędu, utrudniania i składania fałszywych zeznań. (Zdjęcie: Alon Skuy/Getty Images)

Nasze historie mogą być ponownie publikowane online lub w formie drukowanej na licencji Creative Commons CC BY-NC-ND 4.0. Prosimy o edytowanie tylko w celu zmiany stylu lub skrócenia, podanie odpowiedniego źródła i linku do naszej strony internetowej. Zapoznaj się z naszymi wytycznymi dotyczącymi ponownego publikowania zdjęć i grafiki.

Link do artykułu:

Trump pleads not guilty in federal documents case, heads back out on campaign trail