Zapowiedzi wydawnicze. „Kolory naszych serc”, Agnieszka Karecka / Wydawnictwo Spisek Pisarzy

0
340

„Kolory naszych serc”

Agnieszka Karecka

PREMIERA: 22 MARCA 2023

Sztuka jest dla Melanii wszystkim.

Dla niej żyje, dzięki niej osiągnęła sławę i pieniądze. Artystka śmiało wychodzi do publiczności, jednak nie pozwala, aby ktokolwiek się do niej zbliżył. Chłodne usposobienie skutecznie odstrasza natrętów, ale nie zniechęca dziennikarzy, którzy potrafią zadać jej nietaktowne pytania. Na jedno z nich Melania odpowiada krótko i bezczelnie, po czym ucieka z planu telewizyjnego wywiadu. Pochłonięta szukaniem taksówki, nie zauważa rozpędzonego samochodu. Skutek? Poważny uraz, który nie pozwala jej malować.

W tym momencie w jej życiu pojawia się Wiktor, dobry rehabilitant, który jednak skrywa tajemnice. Melania zaprasza go do własnego domu, poddaje się intensywnej terapii, ale im bliższą więź nawiązują, tym bardziej staje się zimna i opryskliwa. Na jaw zaczynają wychodzić dawno ukryte sekrety, a zabliźnione rany otwierają się ponownie.

Czy artystka zdoła wytyczyć drogę do własnej sztuki?

„Kolory naszych serc” to pasjonująca opowieść o odzyskiwaniu siebie, przełamywaniu granic i odkrywaniu zaufania nawet w najczarniejszych momentach życia.

 

Agnieszka Karecka – ukończyła studia o specjalności nauczycielskiej, jednak jej prawdziwą pasją stała się praca z książkami i wśród książek. Pracuje jako bibliotekarka i pisze książki, do których inspiracji dostarcza jej samo życie, choć zastanawia się też nad tym „co by było, gdyby…”.

Prowadzi swoje media społecznościowe:

Instagram: @agnieszka_karecka
Facebook: @ AgnieszkaKareckaStronaAutorska