Zapowiedzi wydawnicze. „ŻNIWA PRZEPOWIEDNI”, MOJRA 2, AGNIESZKA KULBAT / Wydawnictwo: Nowa Baśń

0
271

Prezentowana książka „Żniwa przepowiedni”  jest najnowszą pozycją Wydawnictwa Nowa Baśń. Jest to drugi tom serii fantasy „Mojra” autorstwa Agnieszki Kulbat.  Książka ta ma dziś swoją premierę (28.02). Pierwszy tom z tej serii nosi tytuł „Przeklęte dzieci Inayari”.

 

AGNIESZKA KULBAT 

MOJRA 2: ŻNIWA PRZEPOWIEDNI 

Ona twym celem, zbawieniem i zgubą, ona ci marzeniem, straceniem i chlubą. 

Wieści o upadku Zakonu Inayari i morderstwie jego Najwyższej kapłanki rozchodzą się po Ratrii w tempie błyskawicy. W obliczu tych tragicznych wydarzeń Rayn zostaje zmuszona wybrać stronę w wewnętrznym konflikcie, który trawi jej kraj. Wrzucona w sam środek chaosu, przebywa z dala od Aidena, ale połączone przez Mojry dusze tych dwojga ciągną ku sobie wbrew wszystkiemu. Katastrofalne skutki ich spotkania są tylko kwestią czasu. Czasu, którego nawet boginie przeznaczenia mają mało. 

Walka o tron, duchy przeklętych sióstr, dworskie konflikty i śmierć ludzi zaplątanych w nici losu to tylko preludium przepowiedni, która lada moment wreszcie zbierze swoje żniwa. 

W Y D A W N I C T W O N O W A B A Ś Ń

 

Agnieszka Kulbat  (urodzona w 1998 roku) pochodzi z Piotrkowa, studiowała na Politechnice Warszawskiej, ale znalazła swe powołanie w literaturze. Postanowiła tworzyć powieści w gatunkach takich jak fantasy oraz thriller. Przez lata, z sukcesami na arenie europejskiej, trenowała Oyama Karate, przez co z przyjemnością w swoich książkach skupia się na scenach akcji, szczególną uwagę poświęcając walce wręcz.  Ukończyła również Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w klasie fletu poprzecznego.