Koncert „Wolność jest w nas (zapis wideo) / Fundacja Kultury „WOBEC”

0
629

Koncert „Wolność jest w nas” już za nami. Wielomiesięczna praca artystów, organizatorów, wolontariuszy dotarła do finału. Efekt tej pracy pozostanie jednak z nami na długo. Biorąc pod uwagę pandemię, zabezpieczyliśmy jego transmisję on-line, nagranie będziemy też publikować na różnych portalach i YouTube.

Publikowana tu rejestracja koncertu wymaga jeszcze dopracowania. Musimy wyciąć „puste fragmenty” (koncert rozpoczyna się od 10 minuty. Koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem 5 Rano rozpoczyna się po krótkiej przerwie między koncertami, od 1 godz. 30 min.). Poprawimy to, wymaga to jednak czasu, pewnej pracy. Proszę wybaczyć konieczne do obejrzenia tego materiału niedogodności. Uważam jednak, że artyści przygotowali do Państwa z okazji Święta Wolności wręcz artystyczną ucztę. Po obejrzeniu nagrania postanowiłem, że od razu ukażę ten materiał. Uczestniczyłem w tej „uczcie na żywo”, myślę, że i filmowa wersja przyniesie Państwu wiele satysfakcji.  Udoskonalony film podmienię za kilka dni.

Przy okazji po raz kolejny pragnę tu podziękować Fundacji PZU oraz Instytutowi Dziedzictwa Solidarności, bez partnerskiej pomocy, których, projekt nasz nie doczekałby się realizacji.

Piotr Kotlarz