Nowości wydawnicze Wydawnictwa „Bernardinum”-Paweł Skiba „Tajlandia Dwa spełnione marzenia”(…)

0
496

TAJLANDIA_oklejka_100Paweł Skiba

Tajlandia Dwa spełnione marzenia

ISBN 978-83-7823-816-4

Format: 150×213

Oprawa twarda

Stron 288

 

Autor trenuje tajski boks i marzy o tym, aby powalczyć w jego ojczyźnie. Narzeczona autora chciałaby zdobyć certyfikat nurkowy na jednej z tajskich wysp. Wybierają się zatem do Tajlandii – odkrywają jej historię, zwyczaje oraz kuchnię. Dwoje ludzi i ich pierwsza wielka podróż. Tajlandia widziana ich oczami jest autentyczna jak smak ostrego chili. Czasem bez planu, czasem realizując dawno snute marzenia, podróżują przez cały kraj, chłonąc jego różnorodność. Potem powstaje opowieść, w której zachwyt odkrytym na nowo światem miesza się z barwną refleksją.

Czy Pawłowi Skibie uda się w końcu stanąć do walki na ringu? Czy w czasie tej podróży znajdzie się czas na nurkowanie? I czy znajdą się skradzione paszporty? Poczytajcie…

 

 

Paweł Skiba (ur. 1988)

Zawód: programista-pracoholik. Hobby: saksofon, sztuki walki, egzotyczne zwierzęta (kiedyś hodował całe mnóstwo pająków i jaszczurek). Kulturę nowego kraju najchętniej poznaje przez żołądek.

Wnioski: nie boi się robactwa, w azjatyckiej knajpie potrafi zjeść wszystko, nawet jeśli to się rusza, a potem jeszcze może zagrać na saksofonie oraz zorganizować i przetrwać bijatykę.