Site icon Miesięcznik internetowy WOBEC Piotr Kotlarz

Wesprzyj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niezależnym pismem internetowym o otwartym dostępie. Wszystkie publikowane na naszych łamach treści udostępniane są nieodpłatnie dla każdego użytkownika lub jego instytucji. Naszym wydawcą jest Fundacja Kultury WOBEC, która realizuje ponadto wiele innych projektów w sferze kultury i działań społecznych.

Miesięcznik WOBEC został założony w 2016 roku, aby uzupełnić polski rynek wydawniczy o treści, które trudno znaleźć na komercyjnych portalach, często nastawionych głównie na osiąganie zysku przez wydawców zagranicznych. Naszą misją jest również wspieranie twórczej aktywności młodzieży, zarówno przyszłych dziennikarzy, jak i pisarzy oraz poetów.

Przekaż darowiznę już teraz!

Państwa inwestycja pomoże nam w finansowaniu bieżącej działalności, a także umożliwi dalszy rozwój naszego portalu. Pragniemy zamieszczać więcej materiałów autorstwa polskich dziennikarzy, naukowców i artystów. Dążymy także do wynajęcia lokalu w Warszawie, w którym będziemy mogli organizować wystawy, spotkania autorskie, panele dyskusyjne i recitale.

Co zyskasz?

  1. umieszczenie na liście darczyńców;
  2. więcej jakościowych tekstów na łamach Miesięcznika WOBEC;
  3. nieoceniony wkład w rozwój jakościowego miejsca w polskim Internecie.

Dziękujemy za każde wsparcie!

Przelew tradycyjny

Konto złotówkowe / PLN
Fundacja Kultury „WOBEC”

Tytuł przelewu: „Darowizna na rzecz Miesięcznika WOBEC”.

Wszelkie darowizny jednorazowe prosimy przekazywać na konto:

BNP Paribas SA 29 1750 0012 0000 0000 4089 6236

Fundacja Kultury „WOBEC”, KRS 0000612633, NIP 5833201340, REGON 364304040; Data rejestracji 26 kwietnia 2016 r.

Adres siedziby Gdańska 55, 82-103 Mikoszewo, Polska 

* – Podawanie danych nie jest obligatoryjne. Niepotrzebne skreślić

 

Oferta dla firmy

Firmom lub przedsiębiorstwom, które zdecydują się wesprzeć nasz portal swą darowizną w wysokości 12 tys. zł (rata miesięczna 1 tys. zł) oferujemy możliwość reklamy w postaci:

1. Umieszczenia logo firmy na listwie strony tytułowej.

2. Umieszczenie odrębnej strony reklamowej na prawym marginesie portalu Miesięcznika WOBEC oraz na innych portalach będących w dyspozycji naszej Fundacji, a także na materiałach reklamujących nasze imprezy oraz w trakcie tych imprez (obraz wyróżniający i treść strony do ustalenia z przedstawicielem firmy/przedsiębiorstwa).

Zamieściliśmy dotąd w Internecie około 1400 artykułów, które są wciąż oglądane, a nasza oglądalność wynosi dziś już ponad 10 tys. wejść. Liczymy na to, że w wyniku naszej współpracy i dodatkowym inwestycjom ta oglądalność znacznie wzrośnie.

Exit mobile version